Kniha návštěv

Titulek: Dokument Vložil: převod Datum: 25.05.2014

Vážení, dnes jsme se vrátila z malého relaxu, plná pozitivních dojmů, ale ty vydržely pouze do doby, než jsem otevřela internet.
Nerada, ale musím se vyjádřit k některým diskusním příspěvkům z řad našich členů.
To, že jsme zrušili závod, je naprosto v pořádku. Vyjelo se s tím, že pokud se nevypustí v Německu, přejedeme do Čech . Bohužel, ani u nás počasí nedovolilo holuby vypustit, proto se dovezli domů. To beru jako uzavřenou věc.
Nicméně se musím vrátit k reakci některých členů, konkrétně k panu Melchertovi.
To, že si bere do úst manžela a svádí na něho, že kvůli nám nás Horácko nevzalo, to si vyřeším osobně. Já mám jiné informace. Jestliže lituje toho, že se stal členem OS , má možnost podat žádost o zrušení členství , pokud ostává a bude dále slovně napadat a urážet ostatní členy, budu žádat při první konferenci o jeho vyřazení , a to za hrubé narušování mezilidských vztahů.
Dále žádám všechny členy, aby nekomunikovaly během závodu s dopravcem, pokud mají dotaz, mohou volat panu Heglasovi, nebo mě. Dopravce mapuje situaci pouze v místě vypuštění a člen nad svým holubníkem. Výcvikář má zmapovanou celou trasu a to je směrodatné. To je ode mne zatím vše, přeji Vám po celý zbytek letové sezony hodně štěstí, dobré počasí a holoubkům o nejvíce úspěšných návratů.
.

Fikarová L.
Předseda OS

Přidat nový příspěvek